6. Uluslararası Urla Enginar Festivali Online Platformda Gerçekleşecek

İzmir’in enginar yetiştiriciliğiyle ünlü küçük ve sevimli kasabası Urla, her sene geleneksel olarak gerçekleştirdiği Urla Enginar Festivali’nin Covid-19 nedeniyle online platforma taşıdı. Yemek konusunda birbirinden değerli konukların canlı söyleşileri, 17-18-19 Nisan’da @urlaenginarfestivali instagram hesabında yayınlanacak. Urla’nın Tazecik Enginarları Bu Sene Evinize Geliyor Urla Belediyesi’nin de katkılarıyla enginar üreticilerini tüketiciyle buluşturan online sipariş web sitesi açıldı. Detaylara @urlaenginarfestivali hesabından ulaşabilirsiniz. Urla Enginar Festivali Hakkında Urla ve çevresinde enginar üretimiyle hayatını sürdüren yerel üreticiyi desteklemek ve enginarın tanıtımının yapılması amaçlanıp hazırlanan bu organizasyona, gastronomi alanında önde gelen isimler de eşlik ediyor. Enginarlı tariflerin pişirildiği, mutfak kültürü ile ilgili faydalı söyleşilerin yer aldığı festivale her sene yüz binden fazla ziyaretçi katılıyor. Urla Enginar Festivali, Covid-19 nedeniyle bu sene fiziki olarak gerçekleştirilmeyecek. Kaynak

6. Uluslararası Urla Enginar Festivali Online Platformda Gerçekleşecek

İzmir’in enginar yetiştiriciliğiyle ünlü küçük ve sevimli kasabası Urla, her sene geleneksel olarak gerçekleştirdiği Urla Enginar Festivali’nin Covid-19 nedeniyle online platforma taşıdı. Yemek konusunda birbirinden değerli konukların canlı söyleşileri, 17-18-19 Nisan’da @urlaenginarfestivali instagram hesabında yayınlanacak.

Urla’nın Tazecik Enginarları Bu Sene Evinize Geliyor

Urla Belediyesi’nin de katkılarıyla enginar üreticilerini tüketiciyle buluşturan online sipariş web sitesi açıldı. Detaylara @urlaenginarfestivali hesabından ulaşabilirsiniz.

Urla Enginar Festivali Hakkında

Urla ve çevresinde enginar üretimiyle hayatını sürdüren yerel üreticiyi desteklemek ve enginarın tanıtımının yapılması amaçlanıp hazırlanan bu organizasyona, gastronomi alanında önde gelen isimler de eşlik ediyor. Enginarlı tariflerin pişirildiği, mutfak kültürü ile ilgili faydalı söyleşilerin yer aldığı festivale her sene yüz binden fazla ziyaretçi katılıyor. Urla Enginar Festivali, Covid-19 nedeniyle bu sene fiziki olarak gerçekleştirilmeyecek.

Kaynak

Benzer Yazılar

Muhafazakâr Otellerin Özellikleri Nelerdir?

Muhafazakâr otelleri tercih ederek geleneksel değerleriniz ve inançlarınızla uyumlu bir konaklama deneyimi yaşayın. Kendi ilkeleriyle örtüşen bir ortamı tercih eden ve sayıları giderek artan misafirlere siz de katılın. Bu istisnai tesislerde tevazu, mahremiyet ve aile dostu atmosferin en üst noktasını deneyimleyin. Konaklama kararınızı vermeden önce muhafazakâr otellerin sunduğu ayırt edici özellikleri ve olanakları keşfedin. Kapsamlı rehberimiz ile muhafazakâr otellerin temel unsurlarını keşfedin. Serinletici havuzlardan katı alkol politikalarına ve nefis yemek seçeneklerine kadar her şey elimizin altında. Havuz Cinsiyete göre ayrılmış yüzme havuzu ile muhafazakâr otellerde konaklamanız sırasında en üst düzeyde mahremiyet ve konforu yaşayın. Bu havuzlar genellikle kadınlar ve erkekler için ayrı yüzme alanları sağlar. Özel aile havuzu alanlarımızla en iyi aile kaçamağını yaşayın. Muhafazakâr değerlerinize sadık kalırken birlikte rahatlayın ve eğlenin. Muhafazakâr otellerimizin havuz tesislerinde her yaştan misafir için güvenli ve keyifli bir su vahasını deneyimleyin. Alkol Politikası Katı alkol politikalarıyla geleneksel değerleri koruyan muhafazakâr otellerin cazibesini yaşayın. Alkol tüketiminin hiç […]

En Ucuz Uçuş Rotalarını Bulmanın Yolları

Bu ipuçlarını kullanarak en ucuz uçuş rotalarını bulabilirsiniz. Ancak, bilet fiyatlarının değişkenliği nedeniyle, rotanızı ne kadar erken belirleyip ne kadar erken rezervasyon yaptığınızın yanı sıra, seyahat tarihlerinizde esnek olmanız da önemlidir.

0 Yorum Yapıldı

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.