Anadolujet’in yurtdışı biletleri satışa çıktı

Güncel Haberler

Türk Hava Yolları’nın alt markası Anadolujet’le yurt dışı uçuşlarına başlama kararı sonrası bilet satışları da resmen başladı.

Türk Hava Yolları’nın alt markası Anadolujet’le yurt dışı uçuşlarına başlama kararı sonrası bilet satışları da resmen başladı.

16 ülkede 26 noktaya sefer düzenleyecek Anadolujet, dış hat seferlerinin büyük bir kısmını Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştirecek. Dış hat uçuşlarından bazıları da Antalya, Bodrum ve İzmir’den de icra edilecek.

Antalya, Bodrum, İzmir’den Kuveyt’e ve yine İzmir’den Tel Aviv’e uçacak olan Anadolujet’in Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Abu Dhabi, Amsterdam, Bağdat, Bahreyn, Bakü, Barcelona, Berlin Tegel, Brüksel, Dammam, Dubai, Düsseldorf, Frankfurt, Cidde, Kuveyt, Medine, Milano, Münih, Paris Charles de Gaulle, Riyad, Roma, Stuttgart, Tiflis, Tahran, Londra, Tel Aviv ve Viyana’ya sefer düzenleyecek.

Bugün itibariyle satışa açılan dış hat uçuşları 29 Mart 2020’de başlayacak.

SATIŞLAR THY SİTESİ ÜZERİNDEN YAPILIYOR

Öte yandan Anadolujet’e ait internet sitesi üzerinden bilet almak isteyen müşterilerin THY’nin web sayfasına yönlendirildiği ve satışların bu site üzerinden gerçekleştirilmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak : Airporthaber.com

Makaleyi değerlendir
Gezebildiğin Kadar
Yorum ekle