Business Class Nedir ?

Business Class Nedir ?   Business class, birçok hava yolunun belli başlı uçaklarında, yolcuların özel bir tecrübe yaşamaları için ayrılan alan ve bu alanda sunulan hizmetler bütününü kapsayan bir ayrıcalığı ifade ediyor. Her hava yolu için business class başlığı altında olmasa da ayrıcalıklı yolculara sunulan özel ikramlar ve hizmetler bulunuyor. Farklı fiyat tarifeleriyle ulaşabileceğiniz business class uçak biletleri hem havaalanında hem de uçakta özel ve kaliteli hizmetlerle sizi karşılıyor. Business class bir uçak biletiniz varsa, alacağınız hizmetler sadece uçak içinde değil, havaalanına gelmeden önce başlayabiliyor. Özellikle okyanus aşırı uçuşlardaki business class biletleri sayesinde bagaj haklarınız daha esnek oluyor ve havaalanına adım attığınız andan itibaren sıra beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Özel kapılardan uçağınıza ulaşma şansınız bulunuyor.   Business Class Özel Salonlar Bagaj sınırı en az 10 kilo daha fazla olan business class uçuşlarda havalimanlarında da ayrıcalıklı havayolu servislerinden yararlanabiliyorsunuz. Business class yolcular için özel lounge salonlarında kendinizi özel hissetmeniz için gereken her şey var. Uçuşunuza kadar özel salonlarda içecek ve yiyeceklerin tadına bakabilir, konforlu koltuklarda […]

Business Class Nedir ?

Business Class Nedir ?

Business Class Nedir

 

Business class, birçok hava yolunun belli başlı uçaklarında, yolcuların özel bir tecrübe yaşamaları için ayrılan alan ve bu alanda sunulan hizmetler bütününü kapsayan bir ayrıcalığı ifade ediyor. Her hava yolu için business class başlığı altında olmasa da ayrıcalıklı yolculara sunulan özel ikramlar ve hizmetler bulunuyor. Farklı fiyat tarifeleriyle ulaşabileceğiniz business class uçak biletleri hem havaalanında hem de uçakta özel ve kaliteli hizmetlerle sizi karşılıyor.

Business class bir uçak biletiniz varsa, alacağınız hizmetler sadece uçak içinde değil, havaalanına gelmeden önce başlayabiliyor. Özellikle okyanus aşırı uçuşlardaki business class biletleri sayesinde bagaj haklarınız daha esnek oluyor ve havaalanına adım attığınız andan itibaren sıra beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Özel kapılardan uçağınıza ulaşma şansınız bulunuyor.

 

Business Class Özel Salonlar

Bagaj sınırı en az 10 kilo daha fazla olan business class uçuşlarda havalimanlarında da ayrıcalıklı havayolu servislerinden yararlanabiliyorsunuz. Business class yolcular için özel lounge salonlarında kendinizi özel hissetmeniz için gereken her şey var. Uçuşunuza kadar özel salonlarda içecek ve yiyeceklerin tadına bakabilir, konforlu koltuklarda internetten faydalanabilirsiniz.

 

Business Class ve İkram

Uçakta yerinizi aldıktan sonra kabin görevlileri ikramlarına başlıyorlar ve özel bir kabinde uçuşu gerçekleştirdiğiniz için kabin görevlisi de sadece size özel hizmet ediyor. Bu sayede hiçbir isteğinizi tekrarlamanıza gerek kalmıyor.

Uçuş sürenize göre belirlenen öğün saatlerinde, business class yolcuları çok özel lezzetler arasında tercih yapabiliyorlar. Dünyanın en yetenekli aşçılarının bir araya gelerek oluşturduğu özel menüler, business class uçuşlarda yolculara sunuluyor. Menüden istediğiniz tercihi yaparak uçuşunuz sırasında lezzetli yemeklerle buluşabiliyorsunuz.

 

Business Class ve Eğlence

Business class ile uzun süren uçuşlarda vaktin nasıl geçtiğini anlamamanız için fazla sayıda eğlence bulunuyor. Filmler, müzikler, diziler, belgeseller, sesli kitap kanalı, haber kanalları, çocuk programları ve daha birçok seyir keyfi business class uçuşlarda sizleri bekliyor. Aynı zamanda business class uçuşlarda kısa mesaj ve e-posta gönderebiliyorsunuz. Karşı taraftan yanıt alabilme imkanınız da bulunuyor. Böylece acil bir işiniz varsa aksamıyor veya yakınlarınızla keyifli yazışmalar yapabiliyorsunuz.

Kaynak:hepfly.com

Benzer Yazılar

Muhafazakâr Otellerin Özellikleri Nelerdir?

Muhafazakâr otelleri tercih ederek geleneksel değerleriniz ve inançlarınızla uyumlu bir konaklama deneyimi yaşayın. Kendi ilkeleriyle örtüşen bir ortamı tercih eden ve sayıları giderek artan misafirlere siz de katılın. Bu istisnai tesislerde tevazu, mahremiyet ve aile dostu atmosferin en üst noktasını deneyimleyin. Konaklama kararınızı vermeden önce muhafazakâr otellerin sunduğu ayırt edici özellikleri ve olanakları keşfedin. Kapsamlı rehberimiz ile muhafazakâr otellerin temel unsurlarını keşfedin. Serinletici havuzlardan katı alkol politikalarına ve nefis yemek seçeneklerine kadar her şey elimizin altında. Havuz Cinsiyete göre ayrılmış yüzme havuzu ile muhafazakâr otellerde konaklamanız sırasında en üst düzeyde mahremiyet ve konforu yaşayın. Bu havuzlar genellikle kadınlar ve erkekler için ayrı yüzme alanları sağlar. Özel aile havuzu alanlarımızla en iyi aile kaçamağını yaşayın. Muhafazakâr değerlerinize sadık kalırken birlikte rahatlayın ve eğlenin. Muhafazakâr otellerimizin havuz tesislerinde her yaştan misafir için güvenli ve keyifli bir su vahasını deneyimleyin. Alkol Politikası Katı alkol politikalarıyla geleneksel değerleri koruyan muhafazakâr otellerin cazibesini yaşayın. Alkol tüketiminin hiç […]

En Ucuz Uçuş Rotalarını Bulmanın Yolları

Bu ipuçlarını kullanarak en ucuz uçuş rotalarını bulabilirsiniz. Ancak, bilet fiyatlarının değişkenliği nedeniyle, rotanızı ne kadar erken belirleyip ne kadar erken rezervasyon yaptığınızın yanı sıra, seyahat tarihlerinizde esnek olmanız da önemlidir.

0 Yorum Yapıldı

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.