Gezebildiğinkadar.com Artık Google Play’de

Android Uygulamamızı telefonunuza indirerek en son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Merhaba Bugün sizlere Gezebildiginkadar.com Web sitesinin Google Play Uygulamasını Tanıtacağız. Öncelikle Uygulamanın ilk sürümü olduğunu hatırlatmak isterim, Bir çok konuda eksiğimizinde olduğu kesin. Fakat sizlerin geri dönüşleri sayesinde uygulamamızı mükemmel bir şekilde geliştirip sizlere hizmet vermek istiyoruz. Uygulama Hakkında ; -Uygulamamızda En son Gelişmelerden Bildirik olarak Haberdar olabileceksiniz. -Ayarlar Menüsünden Farklı dillerde makalelerimizi Görüntüleyebilirsiniz. -Uygulamamız Şuanda Webview şeklinde hizmet vermektedir, Bu yüzden sitemizde çıkan reklamlar uygulamada karşınıza çıkabilir, Bu konuda en kısa sürede Farklı Çözüm üreterek Reklamsız bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Google Play’den Uygulamayı İndirmek için Tıklayınız ! Saygılarımla Gezebildiğin Kadar Limited

Gezebildiğinkadar.com Artık Google Play’de

Android Uygulamamızı telefonunuza indirerek en son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Merhaba Bugün sizlere Gezebildiginkadar.com Web sitesinin Google Play Uygulamasını Tanıtacağız. Öncelikle Uygulamanın ilk sürümü olduğunu hatırlatmak isterim, Bir çok konuda eksiğimizinde olduğu kesin. Fakat sizlerin geri dönüşleri sayesinde uygulamamızı mükemmel bir şekilde geliştirip sizlere hizmet vermek istiyoruz.

Uygulama Hakkında ;

-Uygulamamızda En son Gelişmelerden Bildirik olarak Haberdar olabileceksiniz.

-Ayarlar Menüsünden Farklı dillerde makalelerimizi Görüntüleyebilirsiniz.

-Uygulamamız Şuanda Webview şeklinde hizmet vermektedir, Bu yüzden sitemizde çıkan reklamlar uygulamada karşınıza çıkabilir, Bu konuda en kısa sürede Farklı Çözüm üreterek Reklamsız bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

Google Play’den Uygulamayı İndirmek için Tıklayınız !

Saygılarımla Gezebildiğin Kadar Limited

Benzer Yazılar

Muhafazakâr Otellerin Özellikleri Nelerdir?

Muhafazakâr otelleri tercih ederek geleneksel değerleriniz ve inançlarınızla uyumlu bir konaklama deneyimi yaşayın. Kendi ilkeleriyle örtüşen bir ortamı tercih eden ve sayıları giderek artan misafirlere siz de katılın. Bu istisnai tesislerde tevazu, mahremiyet ve aile dostu atmosferin en üst noktasını deneyimleyin. Konaklama kararınızı vermeden önce muhafazakâr otellerin sunduğu ayırt edici özellikleri ve olanakları keşfedin. Kapsamlı rehberimiz ile muhafazakâr otellerin temel unsurlarını keşfedin. Serinletici havuzlardan katı alkol politikalarına ve nefis yemek seçeneklerine kadar her şey elimizin altında. Havuz Cinsiyete göre ayrılmış yüzme havuzu ile muhafazakâr otellerde konaklamanız sırasında en üst düzeyde mahremiyet ve konforu yaşayın. Bu havuzlar genellikle kadınlar ve erkekler için ayrı yüzme alanları sağlar. Özel aile havuzu alanlarımızla en iyi aile kaçamağını yaşayın. Muhafazakâr değerlerinize sadık kalırken birlikte rahatlayın ve eğlenin. Muhafazakâr otellerimizin havuz tesislerinde her yaştan misafir için güvenli ve keyifli bir su vahasını deneyimleyin. Alkol Politikası Katı alkol politikalarıyla geleneksel değerleri koruyan muhafazakâr otellerin cazibesini yaşayın. Alkol tüketiminin hiç […]

En Ucuz Uçuş Rotalarını Bulmanın Yolları

Bu ipuçlarını kullanarak en ucuz uçuş rotalarını bulabilirsiniz. Ancak, bilet fiyatlarının değişkenliği nedeniyle, rotanızı ne kadar erken belirleyip ne kadar erken rezervasyon yaptığınızın yanı sıra, seyahat tarihlerinizde esnek olmanız da önemlidir.

0 Yorum Yapıldı

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.