Güvenli Bir Tatil Seçeneği : “Tekne ve Yat Kiralama”

Son dönemde, özellikle bu yıl korona virüs salgınının da etkisiyle, , insanlar otel tatilinden daha ziyade kendi başlarına ve aileleriyle tatil yapabilecekleri, izole ortamları tercih etmektedir. Son dönemde, özellikle bu yıl korona virüs salgınının da etkisiyle, , insanlar otel tatilinden daha ziyade kendi başlarına ve aileleriyle tatil yapabilecekleri, izole ortamları tercih etmektedir. Bu tatillerin başında da tekne ve yatlar geliyor. Yat ve tekne tatilleri, bu senenin ve hatta gelecek yılların en gözde mekanları arasında olacak gibi görünüyor. İşte size, mavi yolculuk, yat kiralama, kabin kiralama , günlük tekne turu konularında bazı önemli detaylar ! Hastalıktan Uzak TatilTürkiye’de, mavi tur, günübirlik tekne turları, tekne ve motoryat kiralama konusunda çalışan pek çok firma bulunuyor. Ancak tekne kiralarken mağdur olmamak için bu konuda yetkili ve güvenilir firmalarla çalışmanız önemli.  İşte bu konuda, Türkiye’nin en büyük tekne ve yat kiralama platformu olan Tekneveyat.com devreye giriyor. Seyahat etmeyi seven, deniz üzerinde tatil yapmak isteyenleri birleştiren […]

Güvenli Bir Tatil Seçeneği : “Tekne ve Yat Kiralama”

Son dönemde, özellikle bu yıl korona virüs salgınının da etkisiyle, , insanlar otel tatilinden daha ziyade kendi başlarına ve aileleriyle tatil yapabilecekleri, izole ortamları tercih etmektedir.

Son dönemde, özellikle bu yıl korona virüs salgınının da etkisiyle, , insanlar otel tatilinden daha ziyade kendi başlarına ve aileleriyle tatil yapabilecekleri, izole ortamları tercih etmektedir. Bu tatillerin başında da tekne ve yatlar geliyor. Yat ve tekne tatilleri, bu senenin ve hatta gelecek yılların en gözde mekanları arasında olacak gibi görünüyor. İşte size, mavi yolculuk, yat kiralama, kabin kiralama , günlük tekne turu konularında bazı önemli detaylar !

Hastalıktan Uzak Tatil
Türkiye’de, mavi tur, günübirlik tekne turları, tekne ve motoryat kiralama konusunda çalışan pek çok firma bulunuyor. Ancak tekne kiralarken mağdur olmamak için bu konuda yetkili ve güvenilir firmalarla çalışmanız önemli.  
İşte bu konuda, Türkiye’nin en büyük tekne ve yat kiralama platformu olan Tekneveyat.com devreye giriyor. Seyahat etmeyi seven, deniz üzerinde tatil yapmak isteyenleri birleştiren bu platform, kiralık tekne ve yat arayan herkese hizmet sağlamaktadır. 
Site üzerinden kategori, il, ilçe ve bölgelere göre arama yaparak, dilediğiniz teknelere ulaşabilir, inceleyebilir ve bütçeniz doğrultusunda kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. 
Covid-19 hastalığına yakalanmak istemeyenlerin, mutlaka izole bir yaşam sürmesi gerektiğini bildiren sağlık danışanları, hastalığın kapalı alanlarda ve yakın temaslarda daha hızlı geçtiğini belirtmektedir. Bu nedenle en verimli tatiller arasında yatlar ve tekneler bulunuyor.

Deniz Üzerinde Keyifli Zamanlar
Denize açılmanın en kolay yolu olan www.tekneveyat.com, ülkenin her yerindeki tatil turlarına göz atabilirsiniz. Günlük kiralanabilen ya da saatlik kiralanabilen tekne ve yatların yanında, sistem içerisinden haftalık olarak yat kiralayabilir ve bir süre denizin üzerinde, insanlardan ve hastalıktan uzak tatil yapabilirsiniz. 
Her bütçeye uygun, özel imkanlar sunan site, ziyaretçilerine günübirlik gezi ve yüzme turları alanında hizmet veren teknelerle de buluşma imkanı sunmaktadır. Mavi tur, gulet gemileri, günübirlik geziler, kaptanlı ve kaptansız yelkenliler, boğaz turları, gemi kiralama şirket lansman ve konserleri ile düğün, nişan gibi etkinlikler balık avı turları, dalış tekneleri alanında hizmet veren işletme, ülkenin dört bir yanından hizmet sağlayanlarla buluşmanızda ve en iyi fiyatı almanızda büyük kolaylık sağlayacaktır.
Bundan sonraki yıllarda, hatta özellikle 2020 ve hatta belki 2021 yazında, herkesin aklında kalabalık ortamlardan uzak, daha izole, daha sağlıklı bir tatil modeli arayışı olacak. Siz de, Bodrum, Göcek, Marmaris, Ayvalık, Kuşadası, Çeşme, Mersin , Fethiye , Kaş, Antalya gibi mavi vatanın en güzel, en el değmemiş koylarının tadını güvenle çıkartmak isterseniz adresiniz mavi turlar, tekne ve yat kiralama olabilir. Bu konuda en büyük yardımcınız da yerli tekne ve yat kiralama platformumuz Tekneveyat.com olacaktır. 

Benzer Yazılar

Muhafazakâr Otellerin Özellikleri Nelerdir?

Muhafazakâr otelleri tercih ederek geleneksel değerleriniz ve inançlarınızla uyumlu bir konaklama deneyimi yaşayın. Kendi ilkeleriyle örtüşen bir ortamı tercih eden ve sayıları giderek artan misafirlere siz de katılın. Bu istisnai tesislerde tevazu, mahremiyet ve aile dostu atmosferin en üst noktasını deneyimleyin. Konaklama kararınızı vermeden önce muhafazakâr otellerin sunduğu ayırt edici özellikleri ve olanakları keşfedin. Kapsamlı rehberimiz ile muhafazakâr otellerin temel unsurlarını keşfedin. Serinletici havuzlardan katı alkol politikalarına ve nefis yemek seçeneklerine kadar her şey elimizin altında. Havuz Cinsiyete göre ayrılmış yüzme havuzu ile muhafazakâr otellerde konaklamanız sırasında en üst düzeyde mahremiyet ve konforu yaşayın. Bu havuzlar genellikle kadınlar ve erkekler için ayrı yüzme alanları sağlar. Özel aile havuzu alanlarımızla en iyi aile kaçamağını yaşayın. Muhafazakâr değerlerinize sadık kalırken birlikte rahatlayın ve eğlenin. Muhafazakâr otellerimizin havuz tesislerinde her yaştan misafir için güvenli ve keyifli bir su vahasını deneyimleyin. Alkol Politikası Katı alkol politikalarıyla geleneksel değerleri koruyan muhafazakâr otellerin cazibesini yaşayın. Alkol tüketiminin hiç […]

En Ucuz Uçuş Rotalarını Bulmanın Yolları

Bu ipuçlarını kullanarak en ucuz uçuş rotalarını bulabilirsiniz. Ancak, bilet fiyatlarının değişkenliği nedeniyle, rotanızı ne kadar erken belirleyip ne kadar erken rezervasyon yaptığınızın yanı sıra, seyahat tarihlerinizde esnek olmanız da önemlidir.

0 Yorum Yapıldı

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.