Mark Zuckerberg uçak seyahatine servet harcadı

Sosyal medya devi Facebook’un finansal raporlarına göre, şirketin CEO’su Mark Zuckerberg’in özel güvenlik ve özel uçak harcamaları geçen yıl 23,4 milyon dolara ulaştı. Sosyal medya devi Facebook’un finansal raporlarına göre, şirketin CEO’su Mark Zuckerberg’in özel güvenlik ve özel uçak harcamaları geçen yıl 23,4 milyon dolara ulaştı. 2019 yılında Facebook, kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg’in özel güvenliği ve özel uçak yolculukları için 23,4 milyon dolar harcadı. Bu harcama 2018’de yaklaşık 20 milyon dolar, 2017’de 9,1 milyon dolardı. 23,4 milyon dolarlık harcamanın yaklaşık 20,5 milyon dolarının Zuckerberg’in evde ve seyahat sırasındaki özel güvenliği, 2,9 milyon dolarının da özel uçak yolculukları için harcandığı belirtildi. Zuckerberg’in yıllık maaşı ise 1 dolar olmaya devam etti. Sosyal medya devinin operasyon direktörü Sheryl Sandberg’in 2018’de 843 bin dolar olan maaşı 2019’da 875 bine dolara yükseldi. Bu dönemde Sandberg’in aldığı hisse ödülü 18,4 milyon dolardan 19,6 milyon dolara, bonusları ise 638 bin dolardan 902 bine yükseldi. Bu dönemde […]

Mark Zuckerberg uçak seyahatine servet harcadı

Sosyal medya devi Facebook’un finansal raporlarına göre, şirketin CEO’su Mark Zuckerberg’in özel güvenlik ve özel uçak harcamaları geçen yıl 23,4 milyon dolara ulaştı.

Sosyal medya devi Facebook’un finansal raporlarına göre, şirketin CEO’su Mark Zuckerberg’in özel güvenlik ve özel uçak harcamaları geçen yıl 23,4 milyon dolara ulaştı.

2019 yılında Facebook, kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg’in özel güvenliği ve özel uçak yolculukları için 23,4 milyon dolar harcadı. Bu harcama 2018’de yaklaşık 20 milyon dolar, 2017’de 9,1 milyon dolardı.

23,4 milyon dolarlık harcamanın yaklaşık 20,5 milyon dolarının Zuckerberg’in evde ve seyahat sırasındaki özel güvenliği, 2,9 milyon dolarının da özel uçak yolculukları için harcandığı belirtildi.

Zuckerberg’in yıllık maaşı ise 1 dolar olmaya devam etti.

Sosyal medya devinin operasyon direktörü Sheryl Sandberg’in 2018’de 843 bin dolar olan maaşı 2019’da 875 bine dolara yükseldi. Bu dönemde Sandberg’in aldığı hisse ödülü 18,4 milyon dolardan 19,6 milyon dolara, bonusları ise 638 bin dolardan 902 bine yükseldi.

Bu dönemde Sandberg’in özel koruma harcamaları 2,9 milyon dolardan 4,4 milyon dolara, özel uçak harcamaları 908 bin dolardan 1,3 milyon dolara yükseldi.

29 Ocak 2020’de 224 dolara yükselen Facebook hisseleri, 18 Mart’ta 137 dolara kadar geriledikten sonra dün 175 dolardan kapandı.

Sosyal medya devi, son dört çeyrekte yüzde 30’un altında büyüdü. Firma 2018 yılını yüzde 24,7’lik gelir artışı ile tamamlamıştı.

Kaynak

Benzer Yazılar

Adrasan’da Tatil Keyfi!

Adrasan, Akdeniz kıyısında yer alan bir cennet köşesi olarak, yerli ve yabancı turistlerin tatil için tercih ettiği popüler destinasyonlardan biri haline geldi. Doğal güzellikleri ve sakin atmosferi ile bilinen bu küçük sahil kasabası, ziyaretçilere huzurlu bir kaçış imkanı sunuyor. Adrasan’da tatil yapmak, bir yandan denizin ve kumun tadını çıkarırken, diğer yandan bölgenin zengin kültürel ve doğal mirasını keşfetmek anlamına geliyor. Sabah saatlerinde başlayan gün, misafirlerin sahilde yürüyüş yaparak veya kumsalda yoga yaparak güne enerjik bir başlangıç yapmalarını sağlıyor. Güneş yükseldikçe, plajlar canlanmaya ve güneşlenmek isteyenlerle doldurulmaya başlıyor. Denizin berrak suları ise serinlemek isteyenleri kucaklıyor. Çocuklar su kenarında oynarken, yetişkinler deniz sporlarına, özellikle de kano ve sörf gibi aktivitelere yöneliyorlar. Öğle saatlerinde, sahil şeridindeki restoranlar ve kafeler, ziyaretçilere Ege ve Akdeniz mutfağının en lezzetli örneklerini sunuyor. Taze deniz ürünleri, ızgara et çeşitleri ve ev yapımı meze tabakları, Adrasan’ın gastronomik zenginliklerini tatmak isteyenler için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Yemeklerini yiyen misafirler, […]

Muhafazakâr Otellerin Özellikleri Nelerdir?

Muhafazakâr otelleri tercih ederek geleneksel değerleriniz ve inançlarınızla uyumlu bir konaklama deneyimi yaşayın. Kendi ilkeleriyle örtüşen bir ortamı tercih eden ve sayıları giderek artan misafirlere siz de katılın. Bu istisnai tesislerde tevazu, mahremiyet ve aile dostu atmosferin en üst noktasını deneyimleyin. Konaklama kararınızı vermeden önce muhafazakâr otellerin sunduğu ayırt edici özellikleri ve olanakları keşfedin. Kapsamlı rehberimiz ile muhafazakâr otellerin temel unsurlarını keşfedin. Serinletici havuzlardan katı alkol politikalarına ve nefis yemek seçeneklerine kadar her şey elimizin altında. Havuz Cinsiyete göre ayrılmış yüzme havuzu ile muhafazakâr otellerde konaklamanız sırasında en üst düzeyde mahremiyet ve konforu yaşayın. Bu havuzlar genellikle kadınlar ve erkekler için ayrı yüzme alanları sağlar. Özel aile havuzu alanlarımızla en iyi aile kaçamağını yaşayın. Muhafazakâr değerlerinize sadık kalırken birlikte rahatlayın ve eğlenin. Muhafazakâr otellerimizin havuz tesislerinde her yaştan misafir için güvenli ve keyifli bir su vahasını deneyimleyin. Alkol Politikası Katı alkol politikalarıyla geleneksel değerleri koruyan muhafazakâr otellerin cazibesini yaşayın. Alkol tüketiminin hiç […]

En Ucuz Uçuş Rotalarını Bulmanın Yolları

Bu ipuçlarını kullanarak en ucuz uçuş rotalarını bulabilirsiniz. Ancak, bilet fiyatlarının değişkenliği nedeniyle, rotanızı ne kadar erken belirleyip ne kadar erken rezervasyon yaptığınızın yanı sıra, seyahat tarihlerinizde esnek olmanız da önemlidir.

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.