Plaj Sezonu Açılıyor! Bu Kitapları Hazır Edin!

Ray Bradbury – Fahrenheit 451 Tatil monoton hayatın aynılığından kurtulmak için müthiş bir zaman. Farklı düşüncelere dalmak, başkalarının hayal güçlerinde yolculuğa çıkmak için birebir. Fahrenheit 451 öyle bir eser ki, hakkında ne söylense eksik kalır. Distopya edebiyatının en iyilerinden olan Fahrenheit 451 plaja uzanıp tüm gün okumak için ideal. Haruki Murakami – Rüzgârın Şarkısını Dinle Haruki Murakami’nin ilk kitabı olan Rüzgârın Şarkısını Dinle tam da ılık bir yaz esintisi eşliğinde plajda uzanmışken okunacak kitap. Karakterlerin gerçekliği bir yana anlatım dili sayesinde okunması keyifli olan Rüzgârın Şarkısını Dinle bir çırpıda bitirilecek bir kitap. Bu yaz plaja giderken yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Bülbülü Öldürmek – Harper Lee Bülbülü Öldürmek yazın okumayı geçin ölmeden önce okunması gereken kitaplardan bir tanesi. Okumaya başlar başlamaz kendinizi bambaşka bir coğrafyada dolaşırken bulabilirsiniz. 1930’ların Alabama’sında geçen Bülbülü Öldürmek hayata dair pek çok anlamlı mesaj içeriyor. Plajda uzanıp bir yandan bu kitabı okuyup bir yandan da hayatınıza dair […]

Plaj Sezonu Açılıyor! Bu Kitapları Hazır Edin!

Ray Bradbury – Fahrenheit 451

Tatil monoton hayatın aynılığından kurtulmak için müthiş bir zaman. Farklı düşüncelere dalmak, başkalarının hayal güçlerinde yolculuğa çıkmak için birebir. Fahrenheit 451 öyle bir eser ki, hakkında ne söylense eksik kalır. Distopya edebiyatının en iyilerinden olan Fahrenheit 451 plaja uzanıp tüm gün okumak için ideal.

Haruki Murakami – Rüzgârın Şarkısını Dinle

Haruki Murakami’nin ilk kitabı olan Rüzgârın Şarkısını Dinle tam da ılık bir yaz esintisi eşliğinde plajda uzanmışken okunacak kitap. Karakterlerin gerçekliği bir yana anlatım dili sayesinde okunması keyifli olan Rüzgârın Şarkısını Dinle bir çırpıda bitirilecek bir kitap. Bu yaz plaja giderken yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz.

Bülbülü Öldürmek – Harper Lee

Bülbülü Öldürmek yazın okumayı geçin ölmeden önce okunması gereken kitaplardan bir tanesi. Okumaya başlar başlamaz kendinizi bambaşka bir coğrafyada dolaşırken bulabilirsiniz. 1930’ların Alabama’sında geçen Bülbülü Öldürmek hayata dair pek çok anlamlı mesaj içeriyor. Plajda uzanıp bir yandan bu kitabı okuyup bir yandan da hayatınıza dair çıkarımlar yapabilir, kendinize ait fikirlerinizi güncelleyebilirsiniz.

Uzanma Sanati – Bernd Brunner

Bu kitap adından da tahmin edilebileceği gibi “uzanma” aktivitesini ele alıyor. Tam da plajda uzanmışken okunabilecek bir kitap. Bernd Brunner’in tarihsel ve kültürel yönleriyle incelediği uzanma sanatı, yatay pozisyonda zaman geçirmenin farklı biçimlerine odaklanan keyifli bir çalışma. Farklı ve keyifli okuma yapmak istiyorsanız sizin için çok uygun bir kitap.

Hector Garcia, Francesc Miralles – IKIGAI: Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırrı

Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırrı tatilde kendinize güzel bir mola vermişken okunması gereken bir kitap. Tatilde kendinizi yenilerken tatil sonrası hayatın tadını çıkarmaya devam etmek için çıkarımlar yapabilirsiniz. Uluslararası çok satan bir rehber olan Ikigai’yle her gününüze anlam katabilecek şeyler öğrenebilirsiniz.

Mark Manson – Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı

Bu kitabı sıklıkla duymuşsunuzdur. Yoğun hayatımızda bizi etkileyen, takıntı yaptığımız bir sürü şey oluyor. Stressiz bir hayat için Mark Manson’un Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı tatilde okumak için ideal.

 

Kaynak : Biletall.com Blog

Benzer Yazılar

Muhafazakâr Otellerin Özellikleri Nelerdir?

Muhafazakâr otelleri tercih ederek geleneksel değerleriniz ve inançlarınızla uyumlu bir konaklama deneyimi yaşayın. Kendi ilkeleriyle örtüşen bir ortamı tercih eden ve sayıları giderek artan misafirlere siz de katılın. Bu istisnai tesislerde tevazu, mahremiyet ve aile dostu atmosferin en üst noktasını deneyimleyin. Konaklama kararınızı vermeden önce muhafazakâr otellerin sunduğu ayırt edici özellikleri ve olanakları keşfedin. Kapsamlı rehberimiz ile muhafazakâr otellerin temel unsurlarını keşfedin. Serinletici havuzlardan katı alkol politikalarına ve nefis yemek seçeneklerine kadar her şey elimizin altında. Havuz Cinsiyete göre ayrılmış yüzme havuzu ile muhafazakâr otellerde konaklamanız sırasında en üst düzeyde mahremiyet ve konforu yaşayın. Bu havuzlar genellikle kadınlar ve erkekler için ayrı yüzme alanları sağlar. Özel aile havuzu alanlarımızla en iyi aile kaçamağını yaşayın. Muhafazakâr değerlerinize sadık kalırken birlikte rahatlayın ve eğlenin. Muhafazakâr otellerimizin havuz tesislerinde her yaştan misafir için güvenli ve keyifli bir su vahasını deneyimleyin. Alkol Politikası Katı alkol politikalarıyla geleneksel değerleri koruyan muhafazakâr otellerin cazibesini yaşayın. Alkol tüketiminin hiç […]

En Ucuz Uçuş Rotalarını Bulmanın Yolları

Bu ipuçlarını kullanarak en ucuz uçuş rotalarını bulabilirsiniz. Ancak, bilet fiyatlarının değişkenliği nedeniyle, rotanızı ne kadar erken belirleyip ne kadar erken rezervasyon yaptığınızın yanı sıra, seyahat tarihlerinizde esnek olmanız da önemlidir.

0 Yorum Yapıldı

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.