TATİL BAVULU NASIL HAZIRLANIR?

PLANLI DAVRANMAK Bavulunuzu hazırlarken yanınıza alacağınız gereksiz ve küçük şeyler bavulunuzda hem yer kaplar hem de ağırlık oluşturur. Bu yüzden yanınıza alacağınız ürünlerin gerekli olmasına özen gösterin. Tatil yapacağınız güne yetecek kadar giysi alın. Fazla kıyafet almak bavulunuzda önemli ölçüde yer kaplar.Gideceğiniz şehrin hava durumuna göre kıyafet alın. Bavulunuzu bu şekilde hazırlarsanız son anda değiştirmek zorunda kalmazsınız. Ulaşım yapacağınız taşıtın (kara yolu, hava yolu, deniz yolu) size sunduğu ağırlık limitine göre bavul hazırlayın. Eğer ki hava yolu ile ulaşım yapacaksanız bu madde sizin için çok önemli. TATİL BAVULU NASIL HAZIRLANIR Doğru bavul hazırlamanın püf noktaları için yapmanız gereken en önemli şeylerden birisi bavulunuzu hazırlamayı son güne bırakmamak. Bavul hazırlamayı son güne bırakırsanız panik olup önemli ürünleri unutabilirsiniz. Bu yüzden birkaç gün önceden bavul hazırlama listesi yapabilirsiniz. GİYSİLERİ RULO YAPARAK KOYMAYI DENEYİN Bir çoğumuz giysileri katlayıp üst üste koyarak bavul hazırlıyor bu yüzden bazı giysiler buruşuyor ve tatilde bakımsız görünen giysilerle […]

TATİL BAVULU NASIL HAZIRLANIR?

PLANLI DAVRANMAK

Bavulunuzu hazırlarken yanınıza alacağınız gereksiz ve küçük şeyler bavulunuzda hem yer kaplar hem de ağırlık oluşturur. Bu yüzden yanınıza alacağınız ürünlerin gerekli olmasına özen gösterin.

Tatil yapacağınız güne yetecek kadar giysi alın. Fazla kıyafet almak bavulunuzda önemli ölçüde yer kaplar.
Gideceğiniz şehrin hava durumuna göre kıyafet alın. Bavulunuzu bu şekilde hazırlarsanız son anda değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Ulaşım yapacağınız taşıtın (kara yolu, hava yolu, deniz yolu) size sunduğu ağırlık limitine göre bavul hazırlayın. Eğer ki hava yolu ile ulaşım yapacaksanız bu madde sizin için çok önemli.

TATİL BAVULU NASIL HAZIRLANIR

Doğru bavul hazırlamanın püf noktaları için yapmanız gereken en önemli şeylerden birisi bavulunuzu hazırlamayı son güne bırakmamak. Bavul hazırlamayı son güne bırakırsanız panik olup önemli ürünleri unutabilirsiniz. Bu yüzden birkaç gün önceden bavul hazırlama listesi yapabilirsiniz.

GİYSİLERİ RULO YAPARAK KOYMAYI DENEYİN

Bir çoğumuz giysileri katlayıp üst üste koyarak bavul hazırlıyor bu yüzden bazı giysiler buruşuyor ve tatilde bakımsız görünen giysilerle dolaşmamıza neden oluyor.

Bunun için giysilerinizi katlayıp koymak yerine rulo şeklinde koyarsanız hem daha az yer kaplar hem de giysilerin buruşmasını engeller.

EN ÇOK İHTİYACINIZ OLAN ÜRÜNLERİ EN ÜSTE KOYUN

Tatilinizde hangi gün ne giyeceğinizi henüz bavul hazırlarken seçmelisiniz.

İlk gün giyeceğiniz kıyafetleri en üste diğer günlerin kıyafetini ise aşağılara doğru koyarak bavulunuzu düzenleyebilirsiniz. Bu sayede bavulunuzu dağıtmadan aradığınız şeye kolaya erişebilirsiniz.

UNUTMAMANIZ GEREKENLER

Eğer ki yurt dışına gidiyorsanız priz girişleri farklı olabilir. Bu nedenle bir priz çevirici almayı unutmayın.

Devamlı kullandığınız ilaçlar veya ağrı kesici gibi ihtiyacınız olabilecek ürünleri yanınıza almalısınız.

Benzer Yazılar

Muhafazakâr Otellerin Özellikleri Nelerdir?

Muhafazakâr otelleri tercih ederek geleneksel değerleriniz ve inançlarınızla uyumlu bir konaklama deneyimi yaşayın. Kendi ilkeleriyle örtüşen bir ortamı tercih eden ve sayıları giderek artan misafirlere siz de katılın. Bu istisnai tesislerde tevazu, mahremiyet ve aile dostu atmosferin en üst noktasını deneyimleyin. Konaklama kararınızı vermeden önce muhafazakâr otellerin sunduğu ayırt edici özellikleri ve olanakları keşfedin. Kapsamlı rehberimiz ile muhafazakâr otellerin temel unsurlarını keşfedin. Serinletici havuzlardan katı alkol politikalarına ve nefis yemek seçeneklerine kadar her şey elimizin altında. Havuz Cinsiyete göre ayrılmış yüzme havuzu ile muhafazakâr otellerde konaklamanız sırasında en üst düzeyde mahremiyet ve konforu yaşayın. Bu havuzlar genellikle kadınlar ve erkekler için ayrı yüzme alanları sağlar. Özel aile havuzu alanlarımızla en iyi aile kaçamağını yaşayın. Muhafazakâr değerlerinize sadık kalırken birlikte rahatlayın ve eğlenin. Muhafazakâr otellerimizin havuz tesislerinde her yaştan misafir için güvenli ve keyifli bir su vahasını deneyimleyin. Alkol Politikası Katı alkol politikalarıyla geleneksel değerleri koruyan muhafazakâr otellerin cazibesini yaşayın. Alkol tüketiminin hiç […]

En Ucuz Uçuş Rotalarını Bulmanın Yolları

Bu ipuçlarını kullanarak en ucuz uçuş rotalarını bulabilirsiniz. Ancak, bilet fiyatlarının değişkenliği nedeniyle, rotanızı ne kadar erken belirleyip ne kadar erken rezervasyon yaptığınızın yanı sıra, seyahat tarihlerinizde esnek olmanız da önemlidir.

0 Yorum Yapıldı

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.