Uçak bileti, otobüs bileti ve otel aynı anda tek bir uygulamada !

ENUYGUN; uçak bileti, otobüs bileti ve otel hizmetlerini Türkiye’de bir ilk olarak tek uygulamada sunuyor. ENUYGUN; uçak bileti, otobüs bileti ve otel hizmetlerini Türkiye’de bir ilk olarak tek uygulamada sunuyor. Türkiye’nin Seyahat Sitesi Enuygun.com, teknoloji yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. ENUYGUN mobil uygulamasında artık uçak ve otobüs biletinin yanında aradığınız oteli de bulabilirsiniz. Enuygun.com, tüm seyahat ihtiyaçlarınızı tek bir uygulama üzerinden karşılaştırarak satın almanın kolaylığını yaşatıyor. ENUYGUN, otel hizmetinin de gelmesiyle beraber Türkiye’de uçak bileti, otobüs bileti ve otel hizmetini aynı anda bulabileceğiniz tek uygulama özelliğine sahip oldu. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ENUYGUN, müşteri deneyimine odaklanarak tüm seyahat ihtiyaçlarının ve satın alma sonrası desteğin tek bir uygulama üzerinden karşılamaya imkan sağlayarak kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya odaklanıyor. Tüm seyahat ihtiyaçları için tek uygulama Kurulduğu günden bu yana, online seyahat sektörüne getirdiği yeniliklerle sektörü geliştiren Enuygun.com, kullanıcıları için yenilikçi çalışmalarıyla ön plana çıkıyor.  Mobil anlamda kullanıcı deneyimini daha iyiye taşımak, optimize etmek ve […]

Uçak bileti, otobüs bileti ve otel aynı anda tek bir uygulamada !

ENUYGUN; uçak bileti, otobüs bileti ve otel hizmetlerini Türkiye’de bir ilk olarak tek uygulamada sunuyor.

ENUYGUN; uçak bileti, otobüs bileti ve otel hizmetlerini Türkiye’de bir ilk olarak tek uygulamada sunuyor.

Türkiye’nin Seyahat Sitesi Enuygun.com, teknoloji yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. ENUYGUN mobil uygulamasında artık uçak ve otobüs biletinin yanında aradığınız oteli de bulabilirsiniz. Enuygun.com, tüm seyahat ihtiyaçlarınızı tek bir uygulama üzerinden karşılaştırarak satın almanın kolaylığını yaşatıyor.

Reklam - ENUYGUN

ENUYGUN, otel hizmetinin de gelmesiyle beraber Türkiye’de uçak bileti, otobüs bileti ve otel hizmetini aynı anda bulabileceğiniz tek uygulama özelliğine sahip oldu. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ENUYGUN, müşteri deneyimine odaklanarak tüm seyahat ihtiyaçlarının ve satın alma sonrası desteğin tek bir uygulama üzerinden karşılamaya imkan sağlayarak kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya odaklanıyor.

Seyahat sitesi Enuygun.com'a otel hizmeti eklendi - Webrazzi

Tüm seyahat ihtiyaçları için tek uygulama

Kurulduğu günden bu yana, online seyahat sektörüne getirdiği yeniliklerle sektörü geliştiren Enuygun.com, kullanıcıları için yenilikçi çalışmalarıyla ön plana çıkıyor.  Mobil anlamda kullanıcı deneyimini daha iyiye taşımak, optimize etmek ve yeni ürünlerle seyahati daha da ulaşılabilir hale getirmek için yaptıkları inovatif çalışmaları kapsamında 3 önemli hizmeti aynı uygulamada sunarak sektörde de bir ilki gerçekleştirdi.  Enuygun.com’un mottosu ise ‘Tüm seyahat ihtiyaçları için tek uygulama’.

ENUYGUN mobil uygulaması sayesinde bir kullanıcı istediği her an, her yerden uçak ve otobüs biletinin yanında aradığı oteli de aynı anda bulabilecek, rezervasyonlarını yaptırabilecek. Kullanıcılar aynı zamanda satın aldıkları uçak bileti, otobüs bileti ve yaptırdıkları otel rezervasyonunu aynı uygulama üzerinden farklı sekmelere tıklayarak kolaylıkla görebilecekler.

Benzer Yazılar

Muhafazakâr Otellerin Özellikleri Nelerdir?

Muhafazakâr otelleri tercih ederek geleneksel değerleriniz ve inançlarınızla uyumlu bir konaklama deneyimi yaşayın. Kendi ilkeleriyle örtüşen bir ortamı tercih eden ve sayıları giderek artan misafirlere siz de katılın. Bu istisnai tesislerde tevazu, mahremiyet ve aile dostu atmosferin en üst noktasını deneyimleyin. Konaklama kararınızı vermeden önce muhafazakâr otellerin sunduğu ayırt edici özellikleri ve olanakları keşfedin. Kapsamlı rehberimiz ile muhafazakâr otellerin temel unsurlarını keşfedin. Serinletici havuzlardan katı alkol politikalarına ve nefis yemek seçeneklerine kadar her şey elimizin altında. Havuz Cinsiyete göre ayrılmış yüzme havuzu ile muhafazakâr otellerde konaklamanız sırasında en üst düzeyde mahremiyet ve konforu yaşayın. Bu havuzlar genellikle kadınlar ve erkekler için ayrı yüzme alanları sağlar. Özel aile havuzu alanlarımızla en iyi aile kaçamağını yaşayın. Muhafazakâr değerlerinize sadık kalırken birlikte rahatlayın ve eğlenin. Muhafazakâr otellerimizin havuz tesislerinde her yaştan misafir için güvenli ve keyifli bir su vahasını deneyimleyin. Alkol Politikası Katı alkol politikalarıyla geleneksel değerleri koruyan muhafazakâr otellerin cazibesini yaşayın. Alkol tüketiminin hiç […]

En Ucuz Uçuş Rotalarını Bulmanın Yolları

Bu ipuçlarını kullanarak en ucuz uçuş rotalarını bulabilirsiniz. Ancak, bilet fiyatlarının değişkenliği nedeniyle, rotanızı ne kadar erken belirleyip ne kadar erken rezervasyon yaptığınızın yanı sıra, seyahat tarihlerinizde esnek olmanız da önemlidir.

0 Yorum Yapıldı

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.