Uçak bileti, otobüs bileti ve otel aynı anda tek bir uygulamada !

Seyahat İpuçları

ENUYGUN; uçak bileti, otobüs bileti ve otel hizmetlerini Türkiye’de bir ilk olarak tek uygulamada sunuyor.

ENUYGUN; uçak bileti, otobüs bileti ve otel hizmetlerini Türkiye’de bir ilk olarak tek uygulamada sunuyor.

Türkiye’nin Seyahat Sitesi Enuygun.com, teknoloji yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. ENUYGUN mobil uygulamasında artık uçak ve otobüs biletinin yanında aradığınız oteli de bulabilirsiniz. Enuygun.com, tüm seyahat ihtiyaçlarınızı tek bir uygulama üzerinden karşılaştırarak satın almanın kolaylığını yaşatıyor.

Reklam - ENUYGUN

ENUYGUN, otel hizmetinin de gelmesiyle beraber Türkiye’de uçak bileti, otobüs bileti ve otel hizmetini aynı anda bulabileceğiniz tek uygulama özelliğine sahip oldu. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ENUYGUN, müşteri deneyimine odaklanarak tüm seyahat ihtiyaçlarının ve satın alma sonrası desteğin tek bir uygulama üzerinden karşılamaya imkan sağlayarak kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya odaklanıyor.

Seyahat sitesi Enuygun.com'a otel hizmeti eklendi - Webrazzi

Tüm seyahat ihtiyaçları için tek uygulama

Kurulduğu günden bu yana, online seyahat sektörüne getirdiği yeniliklerle sektörü geliştiren Enuygun.com, kullanıcıları için yenilikçi çalışmalarıyla ön plana çıkıyor.  Mobil anlamda kullanıcı deneyimini daha iyiye taşımak, optimize etmek ve yeni ürünlerle seyahati daha da ulaşılabilir hale getirmek için yaptıkları inovatif çalışmaları kapsamında 3 önemli hizmeti aynı uygulamada sunarak sektörde de bir ilki gerçekleştirdi.  Enuygun.com’un mottosu ise ‘Tüm seyahat ihtiyaçları için tek uygulama’.

ENUYGUN mobil uygulaması sayesinde bir kullanıcı istediği her an, her yerden uçak ve otobüs biletinin yanında aradığı oteli de aynı anda bulabilecek, rezervasyonlarını yaptırabilecek. Kullanıcılar aynı zamanda satın aldıkları uçak bileti, otobüs bileti ve yaptırdıkları otel rezervasyonunu aynı uygulama üzerinden farklı sekmelere tıklayarak kolaylıkla görebilecekler.

Makaleyi değerlendir
Gezebildiğin Kadar
Yorum ekle