Ücretsiz Online Eğitim Alabileceğiniz En İyi 5 Web Sitesi

Yeni bir program öğrenerek mesleğinizde ilerlemek, İngilizce seviyenizi artıracak pratikler yapmak, bir başka yabancı dil öğrenmeye başlamak ya da yeni bir hobi edinmek için bundan daha uygun bir zamanımız olmamıştı. Sağlığımızı korumak için evde kaldığımız şu günlerde online eğitimler sayesinde yepyeni beceriler geliştirmek mümkün. Birçoğu ücretsiz olan bu online dersler ve videolar, evde vakit geçirmek için birebir. Evde tamirat yapmak için göz atabileceğiniz, Photoshop öğrenebileceğiniz, temel aşçılık sertifikası alabileceğiniz web siteleri sayesinde evde kendinizin terzisi, bahçıvanı hatta tesisatçısı olabilirsiniz. Büyük şirketlerin ve ünlü markaların yanı sıra alanında uzman birçok isim, kendini geliştirmek isteyenler için geniş kaynaklar sunuyor. Tek yapmanız gereken neyi öğrenmek istediğinize karar vermek. “Kendin yap” DIY (do it yourself) videolarıyla birçok gereci evde yapabilir, bozulan şeyleri tamir edip yenileyebilirsiniz. Dilediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda kendinizi geliştirmenize imkan tanıyan online eğitimlerle hayat boyu kendi gelişiminize yatırım yapabilirsiniz. Evde kaliteli ve verimli zaman geçirmek için ihtiyacınıza uygun online eğitimlere katılarak […]

Ücretsiz Online Eğitim Alabileceğiniz En İyi 5 Web Sitesi
Online Eğitim

Yeni bir program öğrenerek mesleğinizde ilerlemek, İngilizce seviyenizi artıracak pratikler yapmak, bir başka yabancı dil öğrenmeye başlamak ya da yeni bir hobi edinmek için bundan daha uygun bir zamanımız olmamıştı.

Sağlığımızı korumak için evde kaldığımız şu günlerde online eğitimler sayesinde yepyeni beceriler geliştirmek mümkün.

Birçoğu ücretsiz olan bu online dersler ve videolar, evde vakit geçirmek için birebir. Evde tamirat yapmak için göz atabileceğiniz, Photoshop öğrenebileceğiniz, temel aşçılık sertifikası alabileceğiniz web siteleri sayesinde evde kendinizin terzisi, bahçıvanı hatta tesisatçısı olabilirsiniz.

Büyük şirketlerin ve ünlü markaların yanı sıra alanında uzman birçok isim, kendini geliştirmek isteyenler için geniş kaynaklar sunuyor. Tek yapmanız gereken neyi öğrenmek istediğinize karar vermek.

“Kendin yap” DIY (do it yourself) videolarıyla birçok gereci evde yapabilir, bozulan şeyleri tamir edip yenileyebilirsiniz.

Dilediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda kendinizi geliştirmenize imkan tanıyan online eğitimlerle hayat boyu kendi gelişiminize yatırım yapabilirsiniz.

Evde kaliteli ve verimli zaman geçirmek için ihtiyacınıza uygun online eğitimlere katılarak işinizde rakiplerinizin bir adım önüne geçme şansı yakalayabilirsiniz.

İş hayatınızda avantaj sağlayacak adımlar atmanın yanında yeni hobiler edinip kişisel gelişiminize de katkı sağlayabilirsiniz.

Evdeyken Kendini Geliştirmek İsteyenler İçin Ücretsiz Online Eğitim Kaynakları

Günlük Hayatta İşinize Yarayacak Bilgiler ve İpuçları-Koç Akademi

Sağlık, kişisel gelişim, hobiler, bilişim ve teknoloji gibi farklı disiplinlerde konusunun uzmanı isimlerin bilgilerini paylaştığı Koç Akademi, online eğitim için iyi bir başlangıç noktası.

“Sağlık ve Yaşam” başlığı altında; koronavirüsün psikolojimize etkisi, koronavirüs (Covid-19) hakkında bilinmesi gerekenler, koronavirüsten korunmak için neler yapılmalı ve sosyal izolasyon nedir gibi güncel sorularımıza Koç Üniversitesi hastanesi doktorları tarafından yanıt verilen birçok video yayında.

Evinde basit tadilat ve tamir işlerini yapmak isteyenler için de “kendin yap” (DIY) videolarının yer aldığı Koç Akademi, kişisel gelişim için de izlenebilecek bir kaynak.

Stres ve öfke kontrolünden etkili not tutma tekniklerine, kişisel SWAT analizinden temel diksiyon derslerine kadar hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda işinize yarayacak videolar sunuyor.

Koç Akademi

Profesyonel Hayatı Kolaylaştıran Online Eğitimler- Turkcell Akademi

Turkcell Akademi, profesyonel hayatta ilerlemenize yardımcı olacak online derslerin yanı sıra sonunda sertifika almaya da hak kazanabileceğiniz kurslarıyla öne çıkıyor.

Finans, pazarlama, teknoloji, girişimcilik ve inovasyon gibi başlıkların yanı sıra sınavlara hazırlık ve sertifika programlarına da yer veren Turkcell Akademi’de birçok eğitimin sonunda kısa sınavlara girerek başarınızı kanıtlayabiliyorsunuz.

“Pratik İngilizce” dersleri sayesinde sık kullanılan İngilizce kalıplara ve İngilizce deyimlere göz atabilirsiniz.

“Haberlerle İngilizce” kısmında güncel haberlerde geçen İngilizce kelimeleri kolayca öğrenebiliyorsunuz.

Microsoft Office programlarından Excel ve Powerpoint’i ileri seviyede kullanmanızı sağlayacak ipuçları, temel düzey Photoshop eğitimi, fotoğraf düzenleme ve efekt yapma ya da kendi web sitenizi, blogunuzu kurmanızı sağlayacak WordPress kurulum eğitimi de buradan erişebileceğiniz eğitimlerden birkaçı…

Turkcell Akademi

Basketbol Hakemi Olmaya Ne Dersiniz?- TBF Akademi

Sıkı bir basketbol izleyicisiyseniz, basket maçlarını kaçırmıyorsanız ve basketbol oyuncusu olmasanız da profesyonel hayatınızda da basketbola yer vermek istiyorsanız; size harika bir haberimiz var.

Türkiye Basketbol Federasyonu, basketbolda uzaktan eğitim vermek amacıyla TBF Akademi web sitesi ile yayına başladı.

Basketbola gönül veren herkes için bilgiye erişimde sınırları kaldıran TBF Akademi; basketbol hakemi olmak isteyenler için Hakemlik Eğitimi Programı ve Yöneticilik Eğitimi Programı’nı da başlattı.

60’ın üzerinde eğitmenin vereceği 185’in üzerinde ders ve 1.250’den fazla videoya ulaşma olanağı sunan TBF Akademi, kısa sürede hem bir basketbol kütüphanesine hem de dünyanın önde gelen uzaktan eğitim platformlarından birine dönüştü.

TBF Akademi’nin eğitmen kadrosunda, alanında uzman akademisyenlerin yanı sıra basketbol profesyonelleri ile Türkiye Basketbol Federasyonu yöneticileri bulunuyor.

Ufuk Sarıca, Ergin Ataman, Zeljko Obradovic, Çetin Yılmaz ve Orhun Ene gibi duayen antrenörler de TBF Akademi çatısı altında ulaşabileceğiniz önemli isimler…

TBF Akademi

Temel Aşçılık Sertifikası Alın- Global Enstitü 

Usta bir şef gibi menü hazırlama, tüm besin gruplarını kullanarak öğün planlama, sebzeleri pişirmeye hazırlama, sebze garnitürleri, fond ve temel çorbalar, yumurta pişirme, bulaşık yıkama ve çöp atımı gibi temel mutfak bilgilerini edinmeye ne dersiniz?

Mutfak biliminin temellerini evinizde ücretsiz olarak öğrenmek için ücretsiz Global Enstitü Temel Aşçılık Eğitimi Sertifika Programı’na kaydolabilirsiniz.

Programın derslerini maksimum 14 günde izleyip tamamlamanız gerekiyor. Ancak dilerseniz eğitim programını dondurarak ara verebilirsiniz.

Dilerseniz dersleri daha kısa sürede tamamlayarak program sonunda sınava girip başarılı olursanız sertifika kodu alıyorsunuz. Sertifikanızı PDF formatında alabilmek içinse belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Global Enstitü Temel Aşçılık Eğitimi

Blog Yazarı Olun- İstanbul İşletme Enstitüsü

Dijital çağa ayak uydurup kendi yayın organınızı kurmak yani blogger olmak kulağa nasıl geliyor?

Yazma yeteneğinizin olduğunu düşünüyorsanız, iyi bir hikâye anlatıcısıysanız veya ürettiğiniz bir şeyi tanıtmak istiyorsanız; sesinizi dünyaya duyurmanın en pratik yollarından biri de blog yazmak.

Fikirlerinizi paylaşmak, ürünlerinizin reklamını yapmak veya uzmanlığınızı öğrenmek isteyenlere aktarabileceğiniz bir eğitim platformu oluşturmak istiyorsanız, İstanbul İşletme Enstitüsü’nün ücretsiz blog yazarlığı eğitimine katılabilirsiniz.

Daha fazla okur çekmek için hedef kitleyi seçmek, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretmek, hedef kitlenize uygun özgün bir dil ve üslup oluşturmak, yazım ve imla kurallarına uymak ve arama motoru optimizasyonu (SEO) kurallarına uygun blog yazmak için bu eğitimden faydalanabilirsiniz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Adrasan’da Tatil Keyfi!

Seyahat İpuçları 17 saat önce

Adrasan, Akdeniz kıyısında yer alan bir cennet köşesi olarak, yerli ve yabancı turistlerin tatil için tercih ettiği popüler destinasyonlardan biri haline geldi. Doğal güzellikleri ve sakin atmosferi ile bilinen bu küçük sahil kasabası, ziyaretçilere huzurlu bir kaçış imkanı sunuyor. Adrasan’da tatil yapmak, bir yandan denizin ve kumun tadını çıkarırken, diğer yandan bölgenin zengin kültürel ve doğal mirasını keşfetmek anlamına geliyor. Sabah saatlerinde başlayan gün, misafirlerin sahilde yürüyüş yaparak veya kumsalda yoga yaparak güne enerjik bir başlangıç yapmalarını sağlıyor. Güneş yükseldikçe, plajlar canlanmaya ve güneşlenmek isteyenlerle doldurulmaya başlıyor. Denizin berrak suları ise serinlemek isteyenleri kucaklıyor. Çocuklar su kenarında oynarken, yetişkinler deniz sporlarına, özellikle de kano ve sörf gibi aktivitelere yöneliyorlar. Öğle saatlerinde, sahil şeridindeki restoranlar ve kafeler, ziyaretçilere Ege ve Akdeniz mutfağının en lezzetli örneklerini sunuyor. Taze deniz ürünleri, ızgara et çeşitleri ve ev yapımı meze tabakları, Adrasan’ın gastronomik zenginliklerini tatmak isteyenler için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Yemeklerini yiyen misafirler, […]

Muhafazakâr Otellerin Özellikleri Nelerdir?

Muhafazakâr otelleri tercih ederek geleneksel değerleriniz ve inançlarınızla uyumlu bir konaklama deneyimi yaşayın. Kendi ilkeleriyle örtüşen bir ortamı tercih eden ve sayıları giderek artan misafirlere siz de katılın. Bu istisnai tesislerde tevazu, mahremiyet ve aile dostu atmosferin en üst noktasını deneyimleyin. Konaklama kararınızı vermeden önce muhafazakâr otellerin sunduğu ayırt edici özellikleri ve olanakları keşfedin. Kapsamlı rehberimiz ile muhafazakâr otellerin temel unsurlarını keşfedin. Serinletici havuzlardan katı alkol politikalarına ve nefis yemek seçeneklerine kadar her şey elimizin altında. Havuz Cinsiyete göre ayrılmış yüzme havuzu ile muhafazakâr otellerde konaklamanız sırasında en üst düzeyde mahremiyet ve konforu yaşayın. Bu havuzlar genellikle kadınlar ve erkekler için ayrı yüzme alanları sağlar. Özel aile havuzu alanlarımızla en iyi aile kaçamağını yaşayın. Muhafazakâr değerlerinize sadık kalırken birlikte rahatlayın ve eğlenin. Muhafazakâr otellerimizin havuz tesislerinde her yaştan misafir için güvenli ve keyifli bir su vahasını deneyimleyin. Alkol Politikası Katı alkol politikalarıyla geleneksel değerleri koruyan muhafazakâr otellerin cazibesini yaşayın. Alkol tüketiminin hiç […]

En Ucuz Uçuş Rotalarını Bulmanın Yolları

Bu ipuçlarını kullanarak en ucuz uçuş rotalarını bulabilirsiniz. Ancak, bilet fiyatlarının değişkenliği nedeniyle, rotanızı ne kadar erken belirleyip ne kadar erken rezervasyon yaptığınızın yanı sıra, seyahat tarihlerinizde esnek olmanız da önemlidir.

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.