YURT İÇİNDE KALİTELİ BİR YAZ TATİLİ İÇİN 5 ÖNERİ

YURT İÇİNDE KALİTELİ BİR YAZ TATİLİ İÇİN 5 ÖNERİ

YURT İÇİNDE KALİTELİ BİR YAZ TATİLİ İÇİN 5 ÖNERİ

Yaz güneşinin kendini gösterdiği, erken rezervasyon horozunun ise çoktan ötmeye başladığı şu günlerde yaz tatilini Türkiye’nin muhteşem tesislerinde yapmak isteyenler uygun fiyatlarla tatilin kapılarını aralamaya başladı. Peki, siz tüm yıl beklediğiniz yaz tatili için kararınızı verdiniz mi? Vermediyseniz dünya standardında 5 tesis önerisi bizden;

SUENO DELUXE BELEK

Özgün mimari tasarımlarıyla dikkat çeken Sueno otellerinin doğanın kalbinde yer alan lüks tesisi Sueno Delux Belek, yurtiçinde rüya gibi bir tatil vaat ediyor. Villa ve delux konaklama seçenekleriyle misafirlerini ağırlayan Sueno Delux Belek Türkiye sınırları içinde deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak isteyenlerin ilk tercihlerinden. Toplam 426 odası bulunan Sueno Delux Belek’te 2 A La Carte restoran, 8 bar, 6 hamam, 6 sauna, 5 buhar banyosu, 25 terapi odası, açık – kapalı yüzme havuzu ve akuapark bulunuyor. Kapalı eğlence merkezleri ve renkli animasyon gösterileriyle dileyen tüm misafirler için sınırsız eğlence fırsatı sunan tesis, 22 ayrı salondan oluşan kongre merkezi ile de iş dünyasının şekçin alternatiflerinden biri olarak biliniyor.

turkiye_antalya__sueno_hotels_deluxe_belek_

TİTANİC DELUXE BELEK

Tüm yılın stresini doğanın kalbinde ve olabildiğince sağlıklı bir ortamda geçirmek isteyenlerin tüm beklentilerini karşılamaya aday bir tesis düşünün. Titanic Deluxe Belek’ten bahsediyoruz. Doğal çam ağaçlarının içinde muhteşem bir saklı plaja uzanan Titanic Deluxe Belek, misafirlerine öncelikle huzur dolu bir yaz tatili vaat ediyor.  Toplam 600 odası bulunan lük tesisin 13.000 metrekareye yayılan dev Spa ve Fitness alanı bulunuyor. Tesis’ten Beşgöz Nehri’nin plajına nefis bir yürüyüş rotasıyla ya da denizden eğlenceli bir yolculukla ulaşmak mümkün.

turkiye_antalya__titanic_deluxe_belek

SHERATON ÇEŞME RESORT HOTEL

Karşınızda Ege Denizi’nin muhteşem güzelliği ve artık efsane haline gelmiş bir tesis. Sheraton Çeşme Resort Hotel, konuksever personeli, denize sıfır konumu, her biri muhteşem manzaraya sahip balkonlu odaları, şık Spa alanı ve dünya mutfağının en şekçin örneklerinin menüyü süslediği mutfağıyla Sheraton Çeşme Resort Hotel, her yaştan tatil severin beklentisini karşılayacak türden. Ege Denizi’nin kendisine sağladığı tüm avantajları sonuna kadar kullanan tesiste rüzgar sörfü, dalış ve bilumum su aktiviteleri ile tatilinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Cesme

CRYSTAL SUNRİSE QUEEN -SİDE

Efsane güzelliğiyle Kumköy sahilini kucaklayan Crystal Sunrice Queen Resort, Akdeniz bölgesinin en iddialı tesislerinden.  Hayli sıcak bir mimari tasarıma sahip olan tesisin uzun ve geniş plajı mavi bayrak ödülüne sahip. Türk konukseverliği anlayışıyla yüzde yüz müşteri memnuniyeti amaçlayan Crystal Sunrice Queen Resort’un tam teşekküllü Spa merkezi oldukça iddialı. Side’de bulunan tesis Aquaparkları ve güvenli oyun alanlarıyla çocuklu aileler için mükemmel bir yaz tatili anlamına geliyor.

turkiye_antalya__crystal_sunrise_queen_luxury_resort_spa

İSİS HOTEL – BODRUM

Eğer sizin de aklınıza yaz tatili denilince ilk olarak Bodrum geliyorsa, bu alternatif içinizi ısıtabilir. Gümbet bölgesinin en popüler tesislerinden biri olan İsis Hotel, tatilde Bodrum kalitesini tüm misafirlerine hissettiriyor. Açık – kapalı yüzme havuzu, bitmeyen deniz-su aktiviteleri, Akdeniz’e açılan balkonlu odaları, sushi barı ve Bodrum ayarında özel kulübüyle sizi büyüleyecek olan bu tesis erken rezervasyona özel inanılmaz fiyatlarla hazır bekliyor.

turkiye_mugla__isis_hotel_

Kaynak:blog.prontotour.com

Düşüncen Nedir ?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0