Hakkımızda

Sektörümüzü araştırarak ve eksikleri göz önünde bulundurarak geliştirdiğimiz bu platform sayesinde artık seyahat gezilerinizde zorluk çekmeye son.

Gezebildiğinkadar, sizlere yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde yol gösterici olması için kurulmuştur. Binlerce seyahat seçeneklerine ilişkin, gezeceğiniz yerlere ait tarihi ve kültürel yerler, konaklama, yemek, ulaşım gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda bilgilendirici yazılar ve resimler paylaşarak, bilgilenmenizi sağlamaktadır. Tamamen gezi platformu olan sitemiz, herhangi bir ücret talep etmeden, sadece objektif olarak bilgilendirmektedir. Daha önce yapılan geziler hakkında bilgiler verilerek nelerle karşılaşabileceğiniz hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

İletişim

Amacımız insanlarla doğru iletişim kurarak, doğru bilgilendirmeler yapmak, yapacakları yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde kendilerine yardımcı olabilmektir. Gideceğiniz yer hakkında detaylı bilgiyi sitemiz içerisinde arama yaparak bulabilirsiniz. Bizlere mail adresimiz üzerinden ulaşabilir merak ettiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz. Sizler için birçok ülke ve şehirleri hakkındaki bilgileri kategori halinde sunmaktayız.

Saygılarımızla GezebildiğinKadar Ekibi…

Arkadaşlarınızla paylaşın
Gezebildiğin Kadar