Evrenin Karşınıza Mutlaka Çıkardığı 7 İnsan Tipi

Seyahat İpuçları

Evren ve enerji hakkında pek çok söylenti var. Hatta evrenin gücünü kullanabilirsek hayatımızı istediğimiz şekle sokabileceğimiz söyleniyor. Peki sizce bu ne kadar doğru?

İnsan ve evren bir bütündür. Hatta bazı düşüncelere göre insan enerjisini evrenden alır. Evrenin enerjisini yönetmeyi öğrendiği takdirde ise bu enerjiyle hayatını güzelleştirebilir. Pek çok ülkede satılan ve dünyada büyük ses getiren “Secret” kitabını duymuşsunuzdur. Kitapta evrenin gücünü nasıl kullanacağınız ve onu hayatınıza nasıl dahil edeceğiniz anlatılır. Biz de daha önce size kozmik evlilik içeriğimizde evrenin bizim için seçtiği eşler olduğunu belirtmiştik. Her şeyin başı ise pozitif enerjidir. Pozitif enerjiye sahip olduğunuzda ve gerçekten istediğinizde evren sizin ona gönderdiğiniz mesajı alır ve sizin isteğinizi yerine getirmek için size göre uyumlanır. Zaman zaman hepimiz umutsuzluğa kapılır “Her şey üst üste” geliyor diye isyan ederiz. Aslında yaşanan kötü bir olay bizim yaydığımız negatif enerjiyle daha kötülerini de tetikler. Ya da “Hep karşıma aynı kişiler çıkıyor, neden düzgün birini bulamıyorum?” diye yakınabiliriz. Bu da gönderdiğimiz enerjiyle alakalıdır. Çekim yasası tam da bu noktada devreye girer. Her şeyin bir tesadüf sonucu olduğuna inanıyor olabilirsiniz. Ancak şimdiye kadar bu paragrafta anlattıklarımızı içeriğimizde açıklayacağız. Bu dünyada birçok farklı insan türü var, ancak evren bazında düşünürseniz çoğu sadece birkaç kategoride toplanabilir. Kimse tesadüf eseri tanışmıyor! Siz doğru enerjiyi göndermeyi bilin yeter. İşte evrenin mutlaka karşınıza çıkardığı ya da çıkarabileceği 7 insan tipi…

1. Kalp kıran insanlar

insan
Bunlar hayatımıza giren ve bizi yalnızca dünyanın tepesindeymiş gibi hissettirip sonra bir anda aşağı iten ve büyük bir tebessümle düşmemizi isteyen insanlar. Bizim çok değer verdiğimiz ama karşılığını bir türlü alamadığımız kişiler. Yine de bunu yaparken bize çok önemli bir ders veriyorlar. Bu ders, tabii ki herkes için farklı. Ancak evren sizin karşınıza böyle birini çıkardıysa sebebini düşünün. Hatalarınızdan ders alarak ilerleyin.

2. “Sonsuz” dediğimiz kişiler

insan
Bunlar hayatınıza giren ve hayatınızda kalan insanlar. Sizi desteklerler. Genelde yakın arkadaşlarınız ya da aile üyeleriniz bu tip insanlardır. İhtiyacınız olduğunda hep yanınızdadırlar. Onlar sizi anlayan ve sizi gerçekte olduğunuz gibi kabul eden insanlardır. Hiçbir şey onları sizden koparamaz. Bu gibi insanlar hayatınız boyunca yanınızda olur.

3. Sizi olumlu ya da olumsuz değiştiren insanlar

insan
Hiçbir insan hayatımıza boşuna girmez. Hayatımıza giren herkesten öğrenecek bir şeylerimiz vardır. Bazı insanlar hayatınıza girer ve sizde değişime sebep olur. Bu değişim olumlu ya da olumsuz olabilir. Eğer olumsuzsa sizden birer parçayı koparmışlar gibi hissedebilirsiniz. Böyle durumlarda ise onları bırakmayı öğrenmek önemlidir. Evet, bu üzücü olabilir ancak uzun vadede sizden bir şeyler çalan insanların hayatınızda olmaması sizin için daha iyidir.

4. Bir şeyler öğreten insanlar


Hayatınıza giren insanların hepsinin size bir şeyler öğretebileceğinden bahsettik. Bazı insanların hayatınıza giriş nedeni yalnızca size yeni bir şeyler öğretmektir. Farkında olun ya da olmayın mutlaka size verecekleri bir dersleri vardır. Sizi kendinizi kabul etmeye ve isteseniz de istemeseniz de ilerlemeye zorlarlar. Bu tür insanlar hayatınızda gerçekten büyük bir fark yaratır.

5. Size yeniden bazı şeyleri hatırlatan kişiler


Bunlar size bir şeyler hatırlatmak için hayatınıza giren insanlar. Hayatınızda çok uzun vadeli kalmaya bilirler ancak geçirdikleri kısa sürede size unuttuğunuz bazı duyguları, kişiliğiniz hakkında gözden kaçırdığınız bazı detayları ya da olayları anlamlandırmanıza yardımcı olacak bazı bilgileri hatırlatırlar. Başka bir deyişle sizin içinizdeki gücü açığa çıkarırlar. Bu tür insanlar genellikle gözden kaçırılır, hayatın akışında fark edilmez. Size önemsiz gibi görünebilirler, oysaki hayatınızda önemli bir katkısı vardır. Hiçbir insan ile boşuna tanışmayız.

6. Sizden bir şeyler öğrenenler


Bazı insanlar bizim öğretmenimizdir, biz de diğerlerinin. Bazı kişiler yalnızca bir şeyler öğrenmek için hayatımıza girer. Onların öğretmeni ve destekçisi oluruz. Görüyorsunuz, her zaman öğrenenler olmak zorunda değiliz. Bazen öğretmen olabiliriz. Bu süre boyunca eylemlerimiz aracılığıyla farkında olmadan, kim olduğunu gerçekten şekillendiren birine bir şeyler öğretiriz. Yapabileceğimizi düşündüğümüzden çok daha büyük bir fark yaratıyoruz ve tabii ki evrenin de bunda payı büyük.

7. Sizi daha güçlü kılan insanlar


Bunlar sizi gerçekten yapmaya ve olmak istediğiniz kişi olmaya iten insanlar. Mükemmel zamanda hayatınıza girerler ve sizi gerçekten güçlendirirler. Zihninizi koyduğunuz her şeyi başarabileceğinizi hissettirirler. Birinin sana inandığını hissetmek, deneyimlemek için inanılmaz bir şey ve hepimiz bu deneyimi hak ediyoruz. Evrenden istemeyi bilin, doğru zamanda doğru kişiyi karşınıza çıkaracaktır.

Kaynak

Makaleyi değerlendir
Gezebildiğin Kadar
Yorum ekle