Londra’da Güzel Fotoğraflar için 10 Farklı Yer

londra gezilecek yerler listesi Avrupa

Londra’da güzel fotoğraflar için yerler denildiği zaman akla birçok mekan gelir. Bu mekanlar eşliğinde eşsiz fotoğraflar çekebilirsiniz.

Londra’da güzel fotoğraflar için yerler denilince ilk olarak doğa ile bütünleşik olan mekanlar akla gelir. Bu mekanlar eşliğinde hem doğanın tadını çıkarır hem de güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Big Ben Sarayı

Londra’da güzel bir fotoğraf çekimi yapmak istiyorsanız eğer bunun için Big ben sarayını tercih edebilirsiniz. Bu saray otantik bir alan içinde size fotoğraf çekme olanağını sunar. Üstelik birden fazla çekim yapabilirsiniz.

Notting Hill Evleri

Bu evler rengarenk olmaları ile bilinen evlerdir. Notting hill evleri ile oldukça canlı ve renkli bir çekim yapabilirsiniz. Burada birçok manzara size eşlik eder. Hem sade ve klasik hem de oldukça renkli bir çekime evet diyebilirsiniz. Çekim için birçok kişi bu mekanı tercih eder.

The Churchill Arms

Fraklı bir mekan arayışında olanlar için tercih edilecek bir yerdir. Özellikle burası İngiliz kültürü ile yoğrulmuş olan bir yapıya sahiptir. Yani kültürel doku ile tasarlanmış olan bir mekan arayışında iseniz bu yer tam da size göredir.

Tulip Merdivenleri

Tulip merdivenleri oldukça otantik olan bir yapıya sahiptir. Bu merdivenler hem görünümleri hem de yapıları bakımından anında dikkat çekerler. Tulip merdivenleri ile şimdi oldukça sıra dışı ve farklı bir çekime evet diyebilirsiniz. Bu merdivenler hem aşağıdan hem de yukarıdan olacak şekilde farklı çekim olanağını sunuyor.

St James Park

Özellikle sabah yürüyüşü esnasında size çekim fırsatı verir. Çünkü sabahın erken vaktinde güneşin doğuşu ile birlikte güzel bir manzara burada sizi bekler. Bu manzaranın tadını hem yürüyerek hem de çekim yaparak çıkarabilirsiniz.

Küçük Venedik

Venedik şehrinin tıpkı küçük minyatürü olacak bir yapıya sahip. Yani Venedik’te geziyorsunuz hissini size sunar. Çok farklı ve ilginç yerler arasında da yerini koruyan bir özelliği vardır. Küçük tekneler ve temiz bir su eşliğinde size çekim fırsatı sunar.

Sky Garden

Buranın bir diğer adı da gökyüzü bahçeis olarak geçer. Sky garden çok çok farklı ve otantik bir yer olma özelliğine sahip farklı bir mekan arayışında olanlar için anında tercih edilen bir yapı olma özelliğini taşır. Burada birçok açıdan fotoğraf çekebilirsiniz. Ücretsiz rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

St. Pauls Katedrali

Bu katedral hem çok görkemli hem de çok şık olan bir yapı olma görevini üstlenir. Özellikle katedral üzerine çıkıldığı zaman sizi hoş bir manzara bekler. Bu hoş manzara eşliğinde de çok güzel bir çekim yapma olanağını elde etmiş olursunuz. Hem gökyüzü hem de deniz ile bütünleşik olan bir yapıyı size sunar.

Blackwall Basin

Burası gece çekimleri için ön plana çıkar. Blackwall basin özellikle gece çekim yapacaklar için büyük bir olanak sunar. Burada gece yansımaları harika oluyor. Bu muhteşem manzara eşliğinde geceleri çoklu resim çekme olanağını elde etmiş olursunuz. Pek çok ünlü fotoğrafçı da burada birçok resme imza atmıştır.

K2 Telefon Kulübeleri

Daha samimi ve sade bir ortamda fotoğraf çekmek isteyenler için bu kulübeler ön plana çıkar. Kulübeler otantik yapısı ve görünümü ile kişiye geçmişe de götürür. Yani burada çoklu resim çekme olanağı ile tanışıp sade ve klasik fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Buranın manzarası çok güzel olduğu için bundan yararlanabilirsiniz.

Makaleyi değerlendir
Gezebildiğin Kadar
Yorum ekle