Vize İçin Şirket İzin Yazısı

Vize ile ilgili sponsorlukla çok fazla yazımız bulunuyor. Bununla birlikte çalışanların vize başvurusunda şirkette çalıştığına dair belge alması gerekiyor. Bu belge ile şirketinizin gitmek istediğiniz tarihlerde çıktığını bildiği aktarılıyor. Yazı dili ingilizce, türkçesini de kullanabilirsiniz. CONSULATE GENERAL OF ÜLKE İSMİ                                                                                             05TARİH017İSTANBUL This letter is to introduce GİDEN KİŞİ İSİM SOYİSİM, who holds the ÜNVANI position at FİRMA İSMİ. She/He(kadın ise she, erkek ise he) has been working since 18/07/2016. This is to certify that she will visit ÜLKE İSMİ(GERMANY gibi), for touristic purposes covers the dates between 11.07.2017 and 16.07.2017. She/He(kadın ise she, erkek ise he), is allowed to leave the company in between stated days. We kindly request you to give visa for her visit to ÜLKE İSMİ(GERMANY […]

Vize İçin Şirket İzin Yazısı

Vize ile ilgili sponsorlukla çok fazla yazımız bulunuyor. Bununla birlikte çalışanların vize başvurusunda şirkette çalıştığına dair belge alması gerekiyor. Bu belge ile şirketinizin gitmek istediğiniz tarihlerde çıktığını bildiği aktarılıyor.

Yazı dili ingilizce, türkçesini de kullanabilirsiniz.

CONSULATE GENERAL OF ÜLKE İSMİ                                                                                             05TARİH017
İSTANBUL

This letter is to introduce GİDEN KİŞİ İSİM SOYİSİM, who holds the ÜNVANI position at FİRMA İSMİ. She/He(kadın ise she, erkek ise he) has been working since 18/07/2016.

This is to certify that she will visit ÜLKE İSMİ(GERMANY gibi), for touristic purposes covers the dates between 11.07.2017 and 16.07.2017. She/He(kadın ise she, erkek ise he), is allowed to leave the company in between stated days.

We kindly request you to give visa for her visit to ÜLKE İSMİ(GERMANY gibi).

Kind regards,

Buraya İmza sirkülerinde yazan bir ismin yazılı olup imzasını almanız gerekiyor.

Kaynak

Benzer Yazılar

Muhafazakâr Otellerin Özellikleri Nelerdir?

Muhafazakâr otelleri tercih ederek geleneksel değerleriniz ve inançlarınızla uyumlu bir konaklama deneyimi yaşayın. Kendi ilkeleriyle örtüşen bir ortamı tercih eden ve sayıları giderek artan misafirlere siz de katılın. Bu istisnai tesislerde tevazu, mahremiyet ve aile dostu atmosferin en üst noktasını deneyimleyin. Konaklama kararınızı vermeden önce muhafazakâr otellerin sunduğu ayırt edici özellikleri ve olanakları keşfedin. Kapsamlı rehberimiz ile muhafazakâr otellerin temel unsurlarını keşfedin. Serinletici havuzlardan katı alkol politikalarına ve nefis yemek seçeneklerine kadar her şey elimizin altında. Havuz Cinsiyete göre ayrılmış yüzme havuzu ile muhafazakâr otellerde konaklamanız sırasında en üst düzeyde mahremiyet ve konforu yaşayın. Bu havuzlar genellikle kadınlar ve erkekler için ayrı yüzme alanları sağlar. Özel aile havuzu alanlarımızla en iyi aile kaçamağını yaşayın. Muhafazakâr değerlerinize sadık kalırken birlikte rahatlayın ve eğlenin. Muhafazakâr otellerimizin havuz tesislerinde her yaştan misafir için güvenli ve keyifli bir su vahasını deneyimleyin. Alkol Politikası Katı alkol politikalarıyla geleneksel değerleri koruyan muhafazakâr otellerin cazibesini yaşayın. Alkol tüketiminin hiç […]

En Ucuz Uçuş Rotalarını Bulmanın Yolları

Bu ipuçlarını kullanarak en ucuz uçuş rotalarını bulabilirsiniz. Ancak, bilet fiyatlarının değişkenliği nedeniyle, rotanızı ne kadar erken belirleyip ne kadar erken rezervasyon yaptığınızın yanı sıra, seyahat tarihlerinizde esnek olmanız da önemlidir.

0 Yorum Yapıldı

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.